Valdres FK - Vard Haugesund » Gjensidigebanen » 20. juli 2019 13:00
A-lag Herrer
Valdres FK - Vard Haugesund
Gjensidigebanen
20. juli 2019 13:00
Brann 2 7 - 1 Valdres FK
Nymark kunstgress 03
Joey Salden: 2 mål
Eskil Fugllien Hauge: 1 mål
Shane Donaghey: 1 mål

Gunnar Dahlen ny markedsansvarlig i Valdres FK

Gunnar er som kjent en av de viktigste personene bak etableringen og suksessen til Valdres FK. Han var sentral i ulike roller i administrasjonen fra 2006 til 2009. Etter en pause fra klubben og fotballen, tok han på seg treneransvaret av Interkretslaget i år. Nå er han motivert for å lede jobben med å skaffe klubben nødvendige inntekter gjennom sponsoravtaler og inntektsbringende tiltak. Dette er ikke ukjent for Gunnar, som har opplevd en omsetningsutvikling fra 600.000,- (2006) til 4.9 mill. (2009) i sin forrige periode i klubben.

 

Når Gunnar viste interesse for å ta fatt på denne oppgaven, som nå har stått ubesatt et godt halvt års tid, valgte styret å handle raskt. I godt samarbeid med Valdres Videregående skole, har vi fått til en løsning der Gunnar Dahlen allerede fra uken av starter opp sin deltidsjobb for klubben.

 

Prioritert oppgave for han nå er å fortsette klubbens jobb med å sikre at sponsoravtaler for 2012 og årene fremover er på plass innen nyttår. Han vil også se på nye tiltak som kan bedre en anstrengt økonomi i inneværende år. Klubbens styre, markedsgruppe, seniorgruppen og andre frivillige rundt klubben, vil konsentrere seg om å gjennomføre budsjetterte inntektsbringende aktiviteter. Her kan nevnes salg av Valdrespatriot 2012, der seniorgruppen har et mål på 500 patrioter (selges frem til nyttår for kr. 1000,- mot 1500,- i år).

 

Våre spillere blir en viktig brikke for å sikre en sterkt tiltrengt suksess for årets billotteri. Målet er å gjøre en enda større suksess enn i fjor, da det ble solgt litt over 3000 lodd. Klubben har lov til å selge 4000 lodd. Det er premier for 215.000,-

 

Vi ser frem til å få Gunnar med i administrasjonen igjen!

 

For styret

Ove Stein Rabben

 

 

Gå til nyhetsarkivet

Kommende kamper på Blåbærmyra
lørdag 20.07 kl. 13:00
Valdres FK - Vard Haugesund
Norsk Tipping -ligaen
tirsdag 20.08 kl. 19:30
Valdres FK - Ridabu
G19 1. div
torsdag 22.08 kl. 19:30
Valdres FK - Lunner
Damer 3. div
» Valdres TV » Facebook
GENERALSPONSOR
HOVEDSPONSOR